Závody

Závody v roce 2018

DatumZávodMístoPořadíTypKategoriePozn.
16.6.2018Boulderděti 2.koloPraha, Výstaviště7.-8.boulderU12
9.6.2018Dětský HIS maratonNové Město nad Metují1.obtížnost, rychlost, boulder2007-2008
2.6.2018Youth Color Climbing FestivalImst, Rakousko34.obtížnost2007-2008z 58 závodnic z 18 států
26.5.2018Dětský 13CUPPraha, Třináctka2.boulder2007-2008
12.5.2018Sambar Kids Cup 5. koloKladno1.rychlost a obtížnost2008-2009
14.4.2018E9 soft movesSezimovo Ústí, Wall Club1.bouldervýška 135-150 cm
7.4.2018Sambar Kids Cup 4. koloKladno1.boulder2008-2009
11.3.2018Boulderděti 1.koloPraha, BoulderBar6.boulderU12
3.3.2018Česká KinderligaSezimovo Ústí, WallClub1.bouldermladší děti
10.2.2018Sambar Kids Cup 3. koloKladno1.lano obtížnost2008-2009
3.2.2018Just ClimbingKarlovy Vary, kvstena2.lano obtížnost2006-2008

Závody v roce 2017

DatumZávodMístoPořadíTypKategoriePozn.
24.12.2017Vánoční závody Praha Ruzyně1.obtížnostmladší děti
17.12.2017Lezecké závocdyBeroun1.obtížnost
9.12.2017Sambar Kids Cup 2. koloKladno1.lano, rychlost a obtížnost2008-2009http://lauralezec.cz/sambar-kids-cup-druhe-kolo-9-12-2017/
5.12.2017Pražský OpičákPraha, Lokalblok2.boulder9-11 lethttp://lauralezec.cz/prazsky-opicak-2017/
2.12.2017Překližkacup - vyhodnocení série1.pohár 20172008 a mladší
2.12.2017Překližkacup -Mikulášský Open CupStříbro1.boulder2008 a mladší
26.11.2017V Tahu Cup - vyhodnocení sériePlzeň1.pohár 2017
2.12.2017V Tahu Cup - 3. závodPlzeň, Koloseum1.boulder
12.11.2017PřekližkacupPlzeň, TJ Lokomotiva1.obtížnost2008 a mladší
10.11.2017La Sportiva bouldercontestBrno, Výstaviště1.boulderDívky C
4.11.2017Prague Color Climbing FestivalPraha, Smíchoff3.obtížnostU10
22.10.2017V Tahu Cup - 2. závodPlzeň, Rock n Wall1.boulderU10
21.10.2017Sambar Kids Cup - 1. koloKladno1.boulder2008-2009
14.10.2017Překližkacup - V16Plzeň, V161.boulder2008-2009
30.9.2017Lezecké závodyÚstí nad Labem3.obtížnostU10
9.9.2017HIS MaratonNové Město nad Metují35.lano, maratonbez kategorií, s dospělými
25.8.2017Boulderděti - 5. závodTeplice nad Metují1.boulderU10
13.8.2017ElbsandsteinCupDE, Bad SchandauboulderKinder
30.7.2017Boulderděti - 4. závodJablonec nad Nisou2.boulderU10
25.6.2017Boulderděti - 3. závodPraha, Letná7.boulderU10
18.2017Boulder závodPraha, Letňany1.boulder
10.6.2017Překližkacup - Express KladrubyKladruby1.lano, rychlost2008 a mladší
3.6.2017Lezecké závodyPraha, Gutovka1.obtížnostU10, holky kluci dohromady
27.5.2017Dětský 13cupPraha, Třináctka Stodůlky1.boulderU10
26.5.2017Boulder FreeSoloPraha, FreeSolo1.bouldermladší děti
20.5.2017PřekližkacupStříbro1.obtížnost2008 a mladší
7.5.2017Boulderděti - 2. závodOstrava5.boulderU10
2.4.2017V Tahu Cup - 1. závodPlzeň, Koloseum2.boulderU10
1.4.2017Sambar Kids Cup - 5. závodKladno2.boulder2007-2008
26.3.2017Boulderděti - 1. závodPardubice2.boulderU10
25.3.2017PřekližkacupKladruby1.boulder2008 a mladší
4.3.2017Boulder Bamibini ContestPraha, BoulderBar2.boulderU10
23.2.2017Horoguru JeštěrkaPraha1.kombinace boulder, obtížnost, čas5-9

Závody v roce 2016

DatumZávodMístoPořadíTypKategoriePozn.
13.12.2016Pražský Opičák 2016Praha, Lokalblok1.boulder2016-2008http://www.lokalblok.cz/lokalblog/prazsky-opicak-2016
10.12.2016Sambar Kids Cup 1. koloKladnoboulder
26.11.2016Boulder Bambini contestPraha, BoulderBar2.boulderU10
25.9.2016BoulderdětiSlaný9.boulderU10
14.8.2016ElbsandsteinCupDE, Bad Schandau5.boulderKinder II
6.8.2016BoulderdětiPardubice4.boulderU10
18.6.2016Boulder Bambini contest 3. kolo 2015/2016Praha, BoulderBar9.boulderU10
6.5.2016BoulderdětiPraha, Výstaviště10.boulderU10